Pavlík Slepičků byl patronem Mince č.5
ŠLECHTICKÁ MINCE 5
32 TÝMŮ - STARTOVNÉ 20 TISÍC
Skupina 1
B V R P skore
1. Zelezna Sparticka ....... 15 5 0 1 10 - 6
2. Sokol Čejč ................. 11 3 2 1 17 - 9
3. SPT Witches................. 5 1 2 3 9 - 11
4. Houmrs gang................. 3 1 0 5 7 - 17
Skupina 2
1. tj sokol šebkovice ........ 12 4 0 2 10 - 6
2. rudá mašina ................. 10 3 1 2 12 - 9
3. FC Chellsea .................. 7 2 1 3 9 - 14
4. Bánov............................ 6 2 0 4 12 - 14
Skupina 3
1. FC Letenská šlechta.... 12 4 0 2 12 - 6
2. Kovostroj Decin........... 9 3 0 3 10 - 7
3. FK Rumburk .............. . 9 3 0 3 7 - 16
4. FK Bela-Cechy............ 6 2 0 4 7 - 7
Skupina 4
1. FCB Shucadlo ...........16 5 1 0 21 - 4
2. Primisimo FC............. 13 4 1 1 23 - 5
3. Hc Neskrtnemsi........... 6 2 0 4 10 - 20
4. Sk Slavie Prague.......... 0 0 0 6 6 - 31
Skupina 5
1. lenochodi..................... 12 4 0 2 10 - 7
2. Bohemians Mratín........ 12 4 0 2 7 - 6
3. 1.FC Cerhenice............. 9 3 0 3 8 - 6
4. Baníček......................... 3 1 0 5 7 - 13
Skupina 6
1. FC Jančařík Šterboholy....... 11 3 2 1 8 - 6
2. 1.FC Nádoba..................... 10 3 1 2 9 - 6
3. FC Sparta Černý Most......... 8 2 2 2 8 - 7
4. FC ZARNOV...................... 4 1 1 4 5 - 11
Skupina 7
1. SCHLAFSACK............ 16 5 1 0 18 - 2
2. STEINERPOOL............ 11 3 2 1 11 - 5
3. Sparta Tatobity................. 5 1 2 3 10 - 12
4. PETRA SMÍCHOV......... 1 0 1 5 5 - 25
Skupina 8
1. KČT BRNO................. 15 5 0 1 27 - 4
2. FC Kolíkov................... 12 4 0 2 19 - 13
3. Macan79......................... 6 2 0 4 7 - 18
4. SPC Czech Tigers............ 3 1 0 5 3 - 21
1 vyřazovací kolo
FC Letenská šlechta - 1.FC Nádoba 4 : 1
FC Jančařík Šterboholy- Kovostroj Decin 4 : 1
FCB Shucadlo - Bohemians Mratín 3 : 2
Zelezna Sparticka - FC Kolíkov 0 : 4
KČT BRNO - Sokol Čejč 1 : 2
lenochodi - Primisimo FC 1 : 2
SCHLAFSACK - rudá mašina 2 : 2(5:3)p
tj sokol šebkovice - STEINERPOOL 0 : 0(0:3)p
OSMIFINÁLE
FC Letenská šlechta 1-0 FCB Shucadlo
Primisimo FC 1-2 FC Jančařík Šterboholy
FC Kolíkov 1-2 STEINERPOOL
SCHLAFSACK 3-2 Sokol Čejč
SEMIFINÁLE
STEINERPOOL 1-2 FC Letenská šlechta
FC Jančařík Šterboholy 1-2 SCHLAFSACK
FINÁLE
FC Letenská šlechta 1-0 SCHLAFSACK
Burehma '=Lord=' Devriese 1 - 0
KANONÝŘI TURNAJE
1) Newa Apiliga ( SCHLAFSHACK ) - 11 BRANEK
2) Andrei Aostol ( FC Kolíkov ) - 8 BRANEK
3) Martin Atkinson ( STEINERPOOL )- 7 BRANEK
4) Jan Hrnčář ( FCB Schucadlo) - 6 BRANEK
5) Matias Ortiz ( Sokol Čječ ) - 5 BRANEK
Komentáře
Přehled komentářů
Tak na to, jakým způsobem jsem byl vyřazen z tohoto turnaje, dlouho nezapomenu. Mít o 6bodů lepší výkon a prohrát 1:2, to už se mi dlouho nepodařilo. No doufám, že si vylepším názor na tento, jinak pěkný turnaj, v šestém ročníku.
Vyřazení z turnaje
(MošnaM, 10. 12. 2008 22:12)